توقف پرسپولیس و صدرنشینی سپاهان/ هت تریک تساوی های بدون گل
خبرگزاری بسیج: هفته اول لیگ برتر فوتبال با تساوی پرسپولیس و نفت و صدرنشینی سپاهان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری بسیج، هفته اول لیگ برتر فوتبال با برگزاری 5 مسابقه به پایان رسید.

پرسپولیس یک – نفت تهران یک

در ادامه دیدارهای هفته نخست چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال، پرسپولیس از ساعت 19:40 در ورزشگاه آزادی و با قضاوت احمد صالحی به مصاف نفت تهران رفت که  این بازی با تساوی یک بر یک دو تیم خاتمه یافت. پیام صادقیان دقیقه 11 برای پرسپولیس و غلامرضا رضایی دقیقه 27 برای نفت گلزنی کردند.

مطابق انتظار بازی با حملات پرسپولیس آغاز شد و این تیم برای گلزنی چندان طول نکشید. خطای بازیکنان نفت روی رضا نوروزی سبب اعلام ضربه خطا به سود پرسپولیس شد و پیام صادقیان در دقیقه 11 از فاصله 30 متری با شوتی مستقیم این ضربه را به گل نخست پرسپولیس تبدیل کرد.

دقیقه 15 نمونه‌ای مشابه با صحنه گل پرسپولیس، این بار برای تیم نفت در پشت محوطه جریمه ایجاد شد که ضربه ایستگاهی ایمان مبعلی بر تور کنار دروازه فرود آمد. در ادامه با کاسته شدن از دامنه حملات پرسپولیس، شاگردان منصوریان برای جبران گل خورده پیش آمدند و دقیقه 27 غلامرضا رضایی با فرار از میان مدافعان پرسپولیس، دروازه این تیم را هدف گرفت که توپ بعد از برخورد به تیر دروازه با اصابت به پشت سوشا مکانی تبدیل به گل تساوی نفت شد.

سپاهان 2 – پیکان صفر

هفته اول چهاردهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز (جمعه) با برگزاری دیدارهایی پیگیری شد که در یکی از دیدارها تیم‌های سپاهان اصفهان و پیکان از ساعت 19 و 30 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند، دیداری که تیم میزبان آن را با برتری 2 بر صفر پشت سر گذاشت.

شاگردان زلاتکو کرانچار در نیمه اول این دیدار و در دقیقه 20 توسط وریا غفوری به گل رسیدند تا با روحیه بهتری کار را دنبال کنند. سپاهانی‌ها نیمه اول را با برتری یک بر صفر پشت سر گذاشتند،‌ آنهم در شرایطی که شانس‌های دیگری برای زدن گل‌های بیشتر داشتند.

در ادامه این دیدار و در نیمه دوم شاگردان منصور ابراهیم‌زاده در صدد جبران نتیجه بر آمدند و تلاش زیادی کردند تا حداقل بتوانند یک امتیاز از بازی خارج از خانه خود بگیرند اما سپاهانی‌ها بار دیگر سفیدپوشان تهرانی را غافلگیر کردند و جواهیر سوکای در دقیقه 79 گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

بازی در دقایق پایانی توسط بازیکنان سپاهان کنترل شد تا در پایان زردپوشان اصفهانی با نتیجه 2 بر صفر پیروز میدان شوند. سپاهان با این پیروزی سه امتیازی شد و با تفاضل گل 2+ در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر جای گرفت.

نتایج سایر بازی ها

سایپا صفر - نفت مسجد سلیمان صفر

پدیده صفر – ملوان صفر

استقلال خوزستان صفر -  گسترش فولاد صفر

 

انتهای پیام / ۱