وبسایت بسیجیان پایگاه شهید مطهری ده آباد

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد امام خمینی ره

وبسایت بسیجیان پایگاه شهید مطهری ده آباد

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد امام خمینی ره

باغ های «وردآورد» محل امن بهائیان برای اعمال غیر اخلاقی


به گزارش خبرگزاری بسیج، یکی از روش های جذب در فرقه ضاله بهائیت استفاده از موارد غیر اخلاقی توسط زنان و دختران این فرقه برای جذب افرادمی باشد و در همین راستا اعضای این فرقه همواره به دنبال مکان هایی امن برای اعمال غیر اخلاقی و بالتبع آن جذب افراد بوده اند. استفاده از جذابیت رابطه جنسی میان دختران و پسران یکی دیگر از حربه های پیروان فرقه بهائیت برای تبلیغ این فرقه در است در تشریح عملکرد غیر اخلاقی اسن فرقه همین بس که تشکیلات جهانی بهائیت در پی چه اهداف تشکیلاتی به دنبال جذب همجنسگرایان است و این اهداف تا جایی پیش می رود که سازمان همجنسگرایان ایرانی در بیانیه ای خواستار به رسمیت شناختن بهائیت در ایران می شود!

 
 در همین راستا مناطق حاشیه ای تهران همواره یکی از مناطق مورد طمع این جریان برای جذب افراد بوده است . یکی از این مناطق که از قدیم الایام همواره مطرح بوده منطقه وردآورد در اتوبان تهران – کرج می باشد. این مناطقه با داشتن باغ های وسیع محل امنی برا یاعمال غیر اخلاقی بهائیان و تبلیغ این فرقه بوده است چه اینکه در فتنه۸۸ نیز موارد زیادی از حضور بهائیاناین منطقه در اغتشاشات تهران شنیده می شد.
 
در همین راستا شنیده شده در یکی از مناطق اصلی وردآورد ملک شخصی بهایی معروف به باغ (س) مجهز به استخر و سالن بسیار بزرگ که به صدا خفه کن نیز تجهیز است  وجود دارد که ازآن طی سالیان گذشته برای برگزاری مهمانی های مختلط و پارتی برای دختران و پسران استفاده شده است . گردانندگان این پارتی ها از طریق صفحات اجتماعی با جذب افراد با ضریب امنیتی بالا و اخذ مبلغ ۲۵۰ هزار تومان پول از هر نفر و ارائه کارت مخصوص به افراد ، مکانی را برای فسق و فجور در اختیار آنها قرار می دهند و پس از چند مرتبه حضور این افراد در آنجا کم کم بحث تبلیغ و جذب افراد به بهائیت آغاز می شود.
 
به نظر می رسد نهادهای امنیتی و قضایی همانطور که تاکنون با این فرقه ضاله و تبلیغات ان مقابله کرده اند پس از این نیز با شدت بیشتری ضمن مقابله با این فرقه ضاله و منحرف از به فساد کشیده شدن جوانان جلوگیری نمایند.
منبع: سراج24

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">